ترانسمیتر فشار InstruMate مدل Messenger 3110
برای مشاهده عکس در اندازه بزرگتر روی تصویر کلیک کنید
ترنسمیتر فشار ویکا WIKA مدل A-10

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل Messenger 3110

با کلیک، آدرس این کالا در حافظه ذخیره میشود
InstruMate Pressure Transmitter Messenger Series Model 3110

تولید کننده :

InstruMate


موجودی : در انبار
قیمت برای شما : 1,060,000 تومان
ابتدا گزینه مورد نظر را انتخاب، تعداد را تعیین و سپس به سبد خرید اضافه کنید :
* بازه فشار:
-1 ... 0 bar vacuum -1 ... 5 bar 0 ... 1 bar 0 ... 1.6 bar 0 ... 2.5 bar 0 ... 4 bar 0 ... 6 bar 0 ... 10 bar 0 ... 16 bar 0 ... 25 bar 0 ... 40 bar 0 ... 60 bar 0 ... 100 bar 0 ... 160 bar 0 ... 250 bar 0 ... 400 bar 0 ... 600 bar

تعداد : - +
 

با توجه به اهمیت اندازه‌گیری فشار در حوزه‌های صنعتی و پالایشگاهی، ترانسمیتر فشار امکان اندازه‌گیری فشار در یک مقطع خاص و انتقال نتایج به اتاق کنترل را فراهم می‌کند.

ترانسمیتر فشار چیست؟

ترانسمیتر فشار Pressure transmitter یک نوع دستگاه فشارسنج خاص است که نتایج اندازه‌گیری شده را به اتاق کنترل انتقال می‌دهد. این دستگاه که با لفظ پرشر ترانسمیتر هم شناخته می‌شود از دو بخش جداگانه تشخیص فشار و انتقال نتایج تشکیل‌ شده؛ بنابراین طبیعی است که در یک قسمت آن حسگر یا سنسور به کار گرفته‌شده که تغییرات آن با استفاده از یک مبدل به داده‌های دیجیتال تبدیل می‌شود و در نهایت با استفاده از فرستنده دستگاه به اتاق کنترل ارسال می‌شود.

با توجه به اینکه ترانسمیتر فشار انواع مختلفی دارد و توانایی آن در اندازه‌گیری فشار در محدوده‌های مختلف متفاوت است، انتخاب نوع مناسب آن‌ها و همچنین برند تولیدکننده می‌تواند نقش مهمی در کیفیت نهایی اندازه‌گیری ما داشته باشد. این دستگاه‌ها به‌طور مستقیم برای اندازه‌گیری فشار استفاده می‌شوند، اما نتایج آن‌ها به‌صورت غیرمستقیم در اندازه‌گیری شدت‌جریان و حتی اندازه‌گیری سطح قابل‌استفاده بوده و در محاسبات صنعتی کاربرد دارد.

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل 3110

نحوه عملکرد پرشر ترانسمیتر و انواع آن‌ها

ترانسمیتر فشار باید دو بخش مجزا داشته باشد که یک بخش آن شامل سنسور و یک بخش آن شامل فرستنده می‌شود. حسگر این دستگاه در برابر تغییرات مکانیکی به وجود آمده در اثر فشار حساس بوده و شامل جابجا شدن یک پرده دیافراگم یا تغییر وضعیت دستگاه می‌شود. در پرشر ترانسمیتر یک ترانسدیوسر استفاده‌شده که تغییرات مکانیکی را به داده‌های دیجیتالی تبدیل کرده و در نهایت فشار اندازه‌گیری شده توسط نمایشگر دستگاه نمایش داده می‌شود. بخش دیگر ترانسمیتر فشار هم وظیفه انتقال نتایج به اتاق کنترل را بر عهده دارد.

پرشر ترانسمیتر ها از لحاظ نحوه اندازه‌گیری فشار دسته‌بندی‌های مختلفی دارند؛ اما به‌طورکلی معروف‌ترین محصولات بازار شامل سه گروه ترانسمیتر فشار قلمی، ترانسمیتر فشار دیافراگمی و ترانسمیتر اختلاف فشار می‌شوند. در ترانسمیترهای قلمی، سنسور دستگاه به‌صورت یک صفحه فلزی صاف است که در قسمت نوک ترانسمیتر استفاده می‌شوند. این در حالی است که در نوع دیافراگمی از یک پرده منعطف استفاده‌ شده که از جنس استنلس استیل یا از جنس کامپوزیت‌های پلیمری است.

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل Messenger 3110

این محصول برای محدوده فشاری بین 0 تا 600 بار طراحی‌ شده و شدت‌ جریان خروجی آن‌ها بین 4 تا 20 میلی‌آمپر است. جنس استنلس استیل 316، دقت 0.5% و یکسال گارانتی رفیق ابزار و از همه مهمتر قیمت اقتصادی، این محصول را جایگزین مناسبی برای WIKA A10 در دوران تحریم کشور کرده است.

همراه این محصول یک دفترچه راهنما با 6 زبان دنیا از جمله زبان فارسی برای اولین بار در کشور ارائه میشود.

 

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل 3110

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل 3110

نوع اتصال (Connection) G1/4B
دقت 0.5%
خروجی

4 ... 20 mA

جنس بدنه و اتصال استنلس استیل 316
دانلود

Download Datasheets

Download Instruction Manual_EN

Download Instruction Manual_فارسی

Download گزارش آزمون EMC

Download گواهی CE

 

برچسب‌ها : Pressure transmitter, WIKA
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر دهید .
نام شما :
نظر شما :
       
کد امنیتی را تایپ کنید :