چطور می توانم هزینه سفارش را پرداخت کنم؟

نماد اعتماد رفیق ابزار

اعتماد اولین قدم در خرید از فروشگاه رفیق ابزار

يكي از عوامل مهم در فروشگاه اینترنتی، ايجاد اعتماد و اطمينان در ميان مشتریان مي‌باشد. در ايران مركز توسعه تجارت الكترونيكي مسئوليت ايجاد زير ساخت‌هاي امنيت و اعطاي نماد اعتماد الكترونيكي به فروشگاه‌هاي مجازي را بر عهده دارد. مهمترين عوامل مراجعه و اعتماد خريداران به فروشگاه هاي مجازي :

  •     شناسايي مالك فروشگاه و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال
  •     كامل و صحيح بودن اطلاعات كالا يا خدمات ارائه شده
  •     واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گيري پول
  •     گارانتي محصولات و ارائه خدمات پس از فروش
  •     محفوظ ماندن اطلاعات شخصي و مالي خريداران
  •     تاييد امنيت سايت توسط يك موسسه و مركز ملي اعتماد

در اين حالت خريدار محترم از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنيت بيشتري دارد و اگر از اطلاعات شخصي آنها سوء استفاده شود، مي‌تواند براي شكايت از فروشگاه مجازي متخلف به مراجع قانوني مراجعه نمايد.

 

انواع روش پرداخت در فروشگاه رفیق ابزار

 

پرداخت اینترنتی صورتحسابپرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران رفیق ابزار می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت و بانک سامان در سایت رفیق ابزار هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.


 

پرداخت اینترنتی صورتحساب

واریز به حساب از طریق حواله شبا

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway رفیق ابزار را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب قید شده در این قسمت واریز نمایند. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت رفیق ابزار به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و رفیق ابزار پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب: 5748392769
شماره شبا: IR840120020000005748392769

بانک ملت به نام عباس غلامعلی‌زاده ناصری و حمید رضا خاجوی

خریداران محترم پس از واریز وجه سفارش طی یک تماس با شماره تلفن‌ فروشگاه، مسئولین فروش را از پرداخت وجه مطلع می‌کنند. بدیهی است تا رسیدن تائیدیه پرداخت توسط بانک، سفارش در وضعیت "در انتظار پرداخت" قرار خواهد گرفت و امکان پردازش سفارش وجود نخواهد داشت. پس از تائید پرداخت، سفارش پردازش شده و طی هماهنگی قبلی ارسال خواهد شد.