چطور سفارش برای من ارسال می شود؟

ارسال سفارشات رفیق ابزار به سراسر کشورارسال سفارش ها به سراسر ایران

رفیق ابزار امکان ارسال کالا به تمامی شهرهای ایران را به روش‌های متنوعی از قبیل ارسال از طریق شرکت‌های باربری، اتوبوس‌های تعاونی واقع در ترمینال‌ها، تیپاکس و پست جمهوری فراهم نموده است. بنابراین شما این امکان را خواهید داشت تا مناسب‌ترین روش را با در نظر گرفتن شرایط خود انتخاب نمایید. روشن است که این فروشگاه صرفا هزینه‌ای مشخص در هنگام تسویه حساب جهت ارسال بار به شرکت‌های باربری و اتوبوس را دریافت می‌کند و مابقی هزینه‌های اعلام شده تماما از سوی شرکت‌های باربری و حمل و نقل و شرکت های تابعه به شما اعلام می‌شود.

 

 

چطور سفارش برای من ارسال می شود ؟

24 ساعت هفته

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی‌، بسته بندی و ارسال می‌‏شوند.

کاربر می‌تواند سفارش یا خرید خود را در 7 روز هفته و در طول 24 ساعت شبانه روز ثبت نماید، اما پردازش سفارشات و ارسال آن‌ها در ساعات اداری خواهد بود.

 


در صورت تمایل به دریافت حضوری سفارش خود از انبار رفیق ابزار (واقع در خیابان بهار جنوبی) هنگام تسویه حساب در قسمت ارسال کالا، گزینه مراجعه حضوری را انتخاب کنید. بدیهی است در این صورت، لازم است قبل از تشریف فرمائی یا گسیل داشتن پیک، منتظر دریافت پیامک مبنی بر آماده بودن سفارش خود باشید. شما می‌توانید هر نوع توضیحات اضافی دیگر را نیز در مورد خریدتان در آن قسمت درج فرمایید.

همانگونه که در صفحه خرید کالا مشخص شده است، هزینه پیک در تهران بر عهده کاربر می‌باشد.

هزینه ارسال کالا با تیپاکس یا باربری به سایر نقاط کشور، توسط باربری یا تیپاکس و ... تماما در مقصد از مشتری دریافت خواهد شد.

رفیق ابزار به هیچ وجه هیچگونه مسئولیتی را در قبال ارسال همزمان کالای خود با کالای خریداری شده از محل، شرکت یا فروشگاه دیگری را نمی‌پذیرد.

رفیق ابزار با رعایت اصول امانت داری و مشتری مداری، سفارش شما را سالم و با بسته بندی ایمن و استاندارد به شرکت‌‏های پست، تیپاکس و یا باربری تحویل می‌نماید. لذا کاربر موظف است پس از تحویل کالا توسط پست، تیپاکس یا باربری آن را مورد بررسی قرار دهد. بدیهی است مسئولیت بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و عدم تحویل سالم کالا به کاربر، برعهده شرکت پست، تیپاکس یا باربری می‌باشد.

pakkens - wika - instrumate - dragon