ترانسمیتر فشار InstruMate مدل Messenger 3110
برای مشاهده عکس در اندازه بزرگتر روی تصویر کلیک کنید
ترنسمیتر فشار ویکا WIKA مدل A-10

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل Messenger 3110

با کلیک، آدرس این کالا در حافظه ذخیره میشود
InstruMate Pressure Transmitter Messenger Series Model 3110

تولید کننده :

InstruMate


موجودی : در انبار
قیمت برای شما : 1,210,000 تومان
ابتدا گزینه مورد نظر را انتخاب، تعداد را تعیین و سپس به سبد خرید اضافه کنید :
* بازه فشار:
-1 ... 0 bar vacuum -1 ... 5 bar 0 ... 1 bar 0 ... 1.6 bar 0 ... 2.5 bar 0 ... 4 bar 0 ... 6 bar 0 ... 10 bar 0 ... 16 bar 0 ... 25 bar 0 ... 40 bar 0 ... 60 bar 0 ... 100 bar 0 ... 160 bar 0 ... 250 bar 0 ... 400 bar 0 ... 600 bar

تعداد : - +
 

با توجه به اهمیت اندازه‌گیری فشار در حوزه‌های صنعتی و پالایشگاهی، ترانسمیتر فشار امکان اندازه‌گیری فشار در یک مقطع خاص و انتقال نتایج به اتاق کنترل را فراهم می‌کند.

ترانسمیتر فشار چیست؟

ترانسمیتر فشار Pressure transmitter یک نوع دستگاه فشارسنج خاص است که نتایج اندازه‌گیری شده را به اتاق کنترل انتقال می‌دهد. این دستگاه که با لفظ پرشر ترانسمیتر هم شناخته می‌شود از دو بخش جداگانه تشخیص فشار و انتقال نتایج تشکیل‌ شده؛ بنابراین طبیعی است که در یک قسمت آن حسگر یا سنسور به کار گرفته‌شده که تغییرات آن با استفاده از یک مبدل به داده‌های دیجیتال تبدیل می‌شود و در نهایت با استفاده از فرستنده دستگاه به اتاق کنترل ارسال می‌شود.

با توجه به اینکه ترانسمیتر فشار انواع مختلفی دارد و توانایی آن در اندازه‌گیری فشار در محدوده‌های مختلف متفاوت است، انتخاب نوع مناسب آن‌ها و همچنین برند تولیدکننده می‌تواند نقش مهمی در کیفیت نهایی اندازه‌گیری ما داشته باشد. این دستگاه‌ها به‌طور مستقیم برای اندازه‌گیری فشار استفاده می‌شوند، اما نتایج آن‌ها به‌صورت غیرمستقیم در اندازه‌گیری شدت‌ جریان و حتی اندازه‌گیری سطح قابل‌ استفاده بوده و در محاسبات صنعتی کاربرد دارد.

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل 3110

نحوه عملکرد پرشر ترانسمیتر و انواع آن‌ها

ترانسمیتر فشار باید دو بخش مجزا داشته باشد که یک بخش آن شامل سنسور و یک بخش آن شامل فرستنده می‌شود. حسگر این دستگاه در برابر تغییرات مکانیکی به وجود آمده در اثر فشار حساس بوده و شامل جابجا شدن یک پرده دیافراگم یا تغییر وضعیت دستگاه می‌شود. در پرشر ترانسمیتر یک ترانسدیوسر استفاده‌شده که تغییرات مکانیکی را به داده‌های دیجیتالی تبدیل کرده و در نهایت فشار اندازه‌گیری شده توسط نمایشگر دستگاه نمایش داده می‌شود. بخش دیگر ترانسمیتر فشار هم وظیفه انتقال نتایج به اتاق کنترل را بر عهده دارد.

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل Messenger 3110

این محصول برای محدوده فشاری بین 0 تا 600 بار و همینطور وکیوم و فشارهای منفی مثبت و مطلق طراحی‌ شده و شدت‌ جریان خروجی ترنسمیترهای فشار 3110 موجود در انبار رفیق ابزار بین 4 تا 20 میلی‌آمپر است. در صورت نیاز به خروجی ولتاژی می توانید سفارش گذاری بفرمایید. جنس اتصال 3110 استنلس استیل 316 و دقت اندازه گیری آن 0.5%BFSL است. یکسال گارانتی تعویض رفیق ابزار دارد و از همه مهمتر قیمت اقتصادی، این محصول را جایگزین مناسبی برای پرشر ترنسمیتر WIKA A10 در دوران تحریم کشور کرده است.

این محصول جزو معدود سنسورهای ساخت قاره آسیاست که گواهیCE  و گواهی آزمون EMC دارد که به همراه برگه اطلاعات فنی و دفترچه راهنما قابل دانلود است. دو ویژگی مهم polarity protection و anti-jamming circuit در همه ترانسمیترهای قلمی InstruMate لحاظ شده است.

همراه این محصول یک دفترچه راهنما با 6 زبان دنیا از جمله زبان فارسی برای اولین بار در کشور ارائه میشود.

 

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل 3110

ترانسمیتر فشار InstruMate مدل 3110

نوع اتصال (Connection) G1/4B
دقت 0.5% BFSL
خروجی

4 ... 20 mA

جنس بدنه و اتصال استنلس استیل 316
دانلود

Download Datasheets

Download Instruction Manual_EN

Download Instruction Manual_فارسی

Download گزارش آزمون EMC

Download گواهی CE

 

سایر توضیحات
  • حفاظت محیطی: IP65  (Angular connector form A)
  • ولتاژ عایق بندی شده: 500 V DC
  • آب بند اتصال: EPDM
برچسب‌ها : Pressure transmitter, WIKA
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر دهید .
نام شما :
نظر شما :
       
کد امنیتی را تایپ کنید :