خلاء سنج روغنی افقی صفحه 63 میلیمتر InstruMate مدل 213.53.63
برای مشاهده عکس در اندازه بزرگتر روی تصویر کلیک کنید
خلاء سنج روغنی افقی صفحه 63 میلیمتر InstruMate تصویر از بغل
خلاء سنج روغنی افقی صفحه 63 میلیمتر InstruMate تصویر از پشت

خلاء سنج روغنی InstruMate صفحه 6 سانت افقی

با کلیک، آدرس این کالا در حافظه ذخیره میشود
213.53.63

تولید کننده :

InstruMate


موجودی : در انبار
قیمت برای شما : 181,000 تومان
تعداد : - +
 

شاید اولین پرسش هنگام مشاهده یک فشارسنج روغنی این باشد که چرا اصلا روغنی؟!

اکثر اوقات به این پاسخ بسنده می شود که مقاومت گیج روغنی در برابر لرزش، بیشتر از گیج خشک است و دیرتر خراب می شود.

اما می خواهیم این توضیح را هم اضافه کنیم که روغن موجود در فشارسنج علاوه بر حفاظت از ادوات حرکت در داخل گیج، باعث ثابت تر نشان دادن عقربه فشارسنج در هنگام نوسانات فشار و افزایش دقت مشاهده عقربه خواهد داشت.

به علاوه یک فشارسنج روغنی به طور عمومی بدنه ای از جنس استنلس استیل دارد که شانس بیشتری برای طول عمر در شرایط بیرونی دارد. حال اینکه فشارسنج بدنه استیل براق داشته باشد یا مات، ضخامت آن 0.5 میلیمتر باشد یا 0.8 میلیمتر، بدنه استیل به ساختار برنجی داخل با چسب متصل شده باشد یا پیچ شده باشد، از نکات مهم دیگر است.

مانومتر روغنی InstruMate با بدنه استنلس استیل مات با ضخامت 0.8 میلیمتر و طراحی بدنه منحصر به فرد تولید شده است. بدنه استیل به ساختار برنجی این فشارسنج پیچ شده تا اطمینان خاطر دهد که این محصول بیش از حد انتظار عمر خواهد کرد.

بدنه این فشارسنج طوری طراحی شده که قاب و شیشه آن بازشو است و در صورت نیاز به تغییرات یا کالیبره، جزء برندهای انگشت شمار با چنین ویژگی است. واشر سیلیکونی زیر قاب، خیال خریدار را از بابت آب بندی و عدم نشت روغن راحت کرده است.

یک فشارسنج روغنی می تواند مکانیزم برنجی یک تکه یا دو تکه داشته باشد که مکانیزم دو تکه ارزانتر و کم کیفیت است. در مکانیزم دو تکه، بوردون تیوب و محرک عقربه سوار بر تکه برنجی هستند که خود آن بعد از خروج از بدنه فشارسنج به داخل تبدیل برنجی دیگری رفته که همان رزوه فشارسنج است. اما در مکانیزم یک تکه، همانطور که از اسم آن پیداست، فشارسنج از محرک عقربه تا رزوه ها یک پارچه است و چنین گیجی از ضریب اطمینان بسیار بالاتری برخوردار است.

مکانیزم تمام برنجی و کانکشن یک تکه و پیچ های استنلس استیل روی صفحه گیج و روغن گلیسیرین با خلوص 99% ساخت مالزی در کنار هم ترکیبی ایده آل برای زرد نشدن روغن فشارسنج در طولانی مدت را می سازند.

طراحی صفحه گیج روغنی InstruMate درست مثل همه فشارسنج های InstruMate بسیار مناسب مشاهده راحت طراحی شده که این امتیاز، ثمره اصلاحات ریزبینانه فراوان طی چندین سال تولید انبوه است. سالهایی که نظرات مصرف کنندگان نهایی یک به یک به تولیدکننده منتقل شده است.

 

خلاء سنج روغنی InstruMate صفحه 6 سانت افقی

 

 

نوع مانومتر روغنی
اندازه صفحه 63 میلیمتر (6 سانت)
نوع اتصال (Connection) افقی، برنجی 1/4 BSP
کلاس دقت 1.6%
وزن 220 گرم
سایر توضیحات
  • بدنه استیل 304 مات با ضخامت 0.8
  • ساخته شده تحت استاندارد EN 837-1
  • طراحی صفجه اروپایی با اعداد ایستاده
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر دهید .
نام شما :
نظر شما :
       
کد امنیتی را تایپ کنید :