شیر سماوری InstruMate
برای مشاهده عکس در اندازه بزرگتر روی تصویر کلیک کنید
شیر سماوری InstruMate با بسته بندی شکیل
شیر سماوری InstruMate
شیر سماوری InstruMate

شیر مانومتری InstruMate

با کلیک، آدرس این کالا در حافظه ذخیره میشود
InstruMate Pressure Gauge Valve

تولید کننده :

InstruMate


موجودی : موجود نمی باشد
بزودی ...

شیر مانومتری instrumate

به طور کلی هر دستگاهی که شبانه روز تحت فشار باشد قطعا عمر کوتاه‌تری خواهد داشت. این اصل کلی پایه تفکر ایجاد لوازم جانبی، عمدتا به صورت شیر، برای ابزار سنجش فشار گردیده است.

شیر مانومتری که در عموم به اسم شیر سماوری معرفی می‌شود، مناسب‌ترین گزینه یرای نصب قبل از فشارسنج بوده جهت استراحت دادن به آن در مواقعی که پایش فشار ضروری نیست.

شیر سماوری اغلب برنجی است و یک سر اتصال نر و یک سر اتصال ماده دارد.

شیرسماوری InstruMate که از بدو ورود خود به بازار، سال 93، پر فروش‌ترین شیرسماوری ایران بوده است، سعی کرده بهترین آپشن‌های ممکن برای یک شیر مانومتری ایده آل را در خود جمع کند که فروش 73000 قطعه‌ای آن تا بهار 95 خود گواه بر اعتماد مشتریان سراسر کشور به این شیر بوده است.

بدنه و شفت شیر مانومتری InstruMate از جنس شمش برنجی است و این انتخاب در مقابل بسیاری شیر مانومتری‌های دیگر که از ریخته‌گری براده برنج تولید می‌شوند ارجحیت دارد.

مشکل آب بندی شیرسماوری سال‌ها باعث کدورت خاطر مصرف کننده‌ها از انواع شیر سماوری بوده است. اما InstruMate با استفاده از یک قطعه استوانه تفلن بین شفت و بدنه شیر، این مشکل را حل کرده و همین یکی از ویژگی‌های ممتاز شیر سماوری این برند نسبت به سایرین شده است.

ضمنا بر اساس اعتقاد به رعایت حال مصرف کننده، شیرسماوری InstruMate یک تبدیل برنجی 1/4 به 1/2 درون بسته‌بندی خود دارد تا گوشی موبایل را بدون هندزفیری نفروخته باشد!

 دسته از جنس ABS مشکی رنگ خود حاکی از آن است که این برند در ارزش آفرینی به دنبال صرفه‌جویی نبوده و سنگ تمام گذاشته است و این آن جا بیشتر نمایان می‌شود که بعد از خرید شما با بسته بندی بسیار شکیلی مواجه خواهید شد که با هولوگرام پلمپ شده است! 

 شیرسماوری InstruMate - آب بندی با PTFE

جنس بدنه شمش برنجی
حداکثر فشار 25 بار
حداکثر دما 120 درجه سانتی‌گراد
اتصال 1/2 BSP
ماده آب بندی PTFE
سایر توضیحات
  • همراه با یک تبدیل برنجی 1/2 به 1/4 رایگان
  • بسته بندی محکم و پلمپ با هولوگرام
  • آب بندی کامل با PTFE بدون نشت
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر دهید .
نام شما :
نظر شما :
       
کد امنیتی را تایپ کنید :